Projekt bez tytułu (14)

BEATA PIERZCHAŁA

-Właściciel, Licencjonowany pośrednik i doradca w obrocie nieruchomościami, Specjalista od dużych inwestycji- typu grunty pod zabudowę osiedli, hotele, kamienice. 

Od ponad 30 lat zajmuje się nieruchomościami z krótką przerwą na uporzadkowanie spraw osobistych. Obecnie wraca do starej czynności zawodowej z jeszcze większym zapałem i energią. Pasja do nieruchomości to coś, co daje Jej satysfakcję, dzięki niej idzie przez życie coraz to silniejsza, nie oglądając się za siebie. 

Lubi wyzwania i w firmie Pierzchała Nieruchomości odpowiada za pion związany z wyszukiwaniem właścicieli terenów budowlanych, którzy chcą wejść we współpracę również z deweloperem i architektem. Wspólnie wszyscy razem przechodzą przez proces planowania, projektowania i budowy osiedli domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. W efekcie czego Klient otrzymuje piękną inwestycję, przy zachowaniu optymalnej proporcji cena do jakości, z najlepszą całościową opieką inwestycyjną. 

Zakup każdej nieruchomości, nawet tej tzw „dla siebie”, to inwestycja, która kiedyś w przyszłości może przynosić stały przychód, dlatego tak ważne jest przeanalizowanie z doświadczonym ekspertem każdej propozycji, z różnych punktów widzenia. 

Do zobaczenia przy realizacji planów i spełnianiu marzeń.

——————- 

DANUTA BRZOZOWSKA

-Specjalista do spraw najmu i wynajmu oraz obrotu nieruchomościami mieszkalnymi, Administrator Nieruchomości, 

Najem i wynajem w naszej firmie to coś w czym dzisiaj jesteśmy najlepsi. Za ten pion odpowiada Pani Danuta Brzozowska, dla której ten temat jest konikiem. Sprawnie przechodzi z Państwem przez każdy etap transakcji -począwszy od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, po zebranie wszelkich informacji o lokalu,niezbędnych dokumentów aż do podpisania umów. 

Współpraca jednak nie kończy się w momencie finalizacji umowy najmu/wynajmu. Przez cały okres trwania umowy otacza Klienta- zarówno Wynajmującego jak i Najemcę- pełną opieka od A do Z. 

Na specjalne życzenie Klienta administruje również nieruchomości. Jest w tym niezastąpiona. Stara się zrozumieć potrzeby Klienta i jest jego wsparciem. Rozwiązuje na bieżąco powstające problemy związane z administrowaniem nieruchomosci- terminowe rozliczenia, zepsuta pralka, odłączony prąd, mrówki faraony czy kokony wściekłych szerszeni ;) Nie ma dla Niej tematów nie do załatwienia. 

Najem i wynajem to często długoletnia relacja nie tylko pomiędzy właścicielem a najemca ale przede wszystkim miedzy właścicielem a pośrednikiem oraz pośrednikiem i najemca. 

———–

Zapraszamy do współpracy! 

Beata Pierzchała
Danuta Brzozowska

Pierzchała Nieruchomosci

ul.Teatralna 6/3
40-003 Katowice 

INFORMACJA RODO

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.  w sprawie osób fizycznych w związku    z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Administratorem  danych osobowych  jest firma NIERUCHOMOŚCI PIERZCHAŁA , ul. Teatralna 6/3,  40-003 Katowice, tel. 32/327-76-04, 602-487-087; e-mail: biuro@nieruchomosci-pierzchala.pl

Zebrane dane będą przechowywane  do momentu trwania współpracy lub do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne, konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości podjęcia współpracy.

5

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG POŚREDNIKA

5.

Praca, jaką wykonuje pośrednik nieruchomości jest najczęściej niedoceniana. Wielu zbywających nieruchomości myśli, że wszystkie zadania pośrednika to pokazać mieszkanie i pobrać prowizję. Na rynku nie brakuje takich agentów, którzy za priorytet uważają jak najszybszą sprzedaż. Moim zdaniem pośrednik w obrocie nieruchomościami jest zawodem zaufania społecznego. Klienci powierzają mi często dorobek całego życia, pokładając we mnie ogromne zaufanie. Nie mogłabym zawieść go, „przepychając” transakcję po linii najmniejszego oporu. Dlatego lokale, które przechodzą przez moje biuro staram się poznać równie dobrze jak swój dom. Jeśli istnieją jakiejś komplikacje prawne – potrafię poświęcić pół roku, żeby je wyjaśnić, nierzadko pokonując setki kilometrów i poświęcając dziesiątki godzin na spotkania robocze ze specjalistami z dziedziny prawa, finansów oraz budownictwa. Lubię swoją pracę, bo lubię pomagać. Nawet jeśli zaczynam od uświadomienia klientowi, że zmarnował mnóstwo pieniędzy płacąc co miesiąc za wynajęte mieszkanie, chociaż te same środki mógł przeznaczyć na spłacanie kredytu hipotecznego.

Moje zadania jako pośrednika to:

- rzetelna ocena stanu technicznego i prawnego nieruchomości, (nigdy nie zawyżam ceny i nie rozmawiam o kupnie, dopóki nie rozwieję wszelkich wątpliwości co do sytuacji prawnej lokalu)

- zadbanie o właściwe wyeksponowanie jej zalet (nierzadko dzięki zmiany wnętrza poprzez zmanę aranżacji),

- dopasowanie profilu potencjalnego klienta (dzięki doświadczeniu, wiem, komu jaki lokal przypadnie do gustu),

- pomoc w załatwianiu wszelkich formalności urzędowych (lub – jeśli jest taka potrzeba – wyręczenie w tym klienta),

- doradztwo co do samej transakcji, uwzględniające aktualną sytuację na rynku nieruchomości (wielu klientów nie wie, że czasami po prostu warto zaczekać, żeby uzyskać lepszą cenę za nieruchomość),

- pomoc w sfinansowaniu zakupu (również doradztwo, w jaki sposób z danej transakcji uratować jak najwięcej przed fiskusem),

- pomoc w ubezpieczeniu lokalu,

Wszystko to wymaga nieustannego kształcenia się i podnoszenia poziomu swoich kwalifikacji. Co roku uczestniczę ja i nasz zespół w szkoleniach z branży prawnej, finansowej i rynku nieruchomości.

Gdybym miała moją pracę opisać jednym pojęciem, wybrałabym słowo „opieka”. Ludzie nabywający lub zbywający nieruchomość są zwykle przez dłuższy czas w stanie pobudzenia emocjonalnego. To nie sprzyja właściwej ocenie sytuacji i podejmowaniu racjonalnych decyzji. Właśnie dlatego potrzebny jest pośrednik – aby opiekować się klientem i chronić go przed podjęciem niewłaściwych decyzji.