INFORMACJA RODO

INFORMACJA RODO

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.  w sprawie osób fizycznych w związku    z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Administratorem  danych osobowych  jest firma NIERUCHOMOŚCI PIERZCHAŁA , ul. Teatralna 6/3,  40-003 Katowice, tel. 32/327-76-04, 602-487-087; e-mail: biuro@nieruchomosci-pierzchala.pl

Zebrane dane będą przechowywane  do momentu trwania współpracy lub do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne, konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości podjęcia współpracy.