O nas

OPIS I HISTORIA FIRMY

Swoją profesjonalną przygodę z nieruchomościami zaczęłam 20 lat temu, ale na to, co stanowi teraz mój zawód i pasję zarazem, miał wpływ mój ojciec. Nauczył mnie mianowicie, że – niezależnie od tego jaką kwotę zarabiamy – jakąś stałą część powinniśmy odkładać. Druga najważniejsza nauka mojego taty: cokolwiek robimy, powinno być robione konsekwentnie a na pewno da dobry rezultat. Obie te zasady stosuję w praktyce obrotu nieruchomościami i wysoko cenię zaufanie, jakim obdarzyli mnie ludzie powierzający mi nierzadko dorobek całego życia.

Swoją pierwszą nieruchomość kupiłam kiedy miałam 17 lat, bo miałam do niej osobisty stosunek. Transakcje na nieruchomościach pod wpływem emocji i sentymentu? Ktoś mógłby powiedzieć, że to nie najlepsza motywacja, ale po latach wiem na pewno, że nieruchomości, do których podchodzimy z pasją, potrafią się nam zaskakująco pięknie odwdzięczyć. Tak było w moim przypadku wielokrotnie – lokale, które kupowałam, starałam się najpierw dobrze poznać, potem robiłam wszystko, żeby zyskały w oczach potencjalnych nabywców, a dopiero na końcu zastanawiałam się, jaki klient będzie umiał docenić urok miejsca i moją pracę.

Za swoje główne zadanie uznaję wyręczenie klienta we wszystkich czynnościach niezbędnych dla dokonania transakcji. Poza złożeniem podpisu, rzecz jasna. Uważam się za doradcę klienta, co oznacza, że na co dzień dzielę się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z dziesiątkami osób. Podsuwam najlepsze możliwości sfinansowania zakupu, podpowiadam, jakie rozwiązania będą dla danego nabywcy najwygodniejsze, jak również doradzam, jak należy lokal pokazać, aby na pierwszy plan wysunęły się jego zalety (które pozwolą potem zaakceptować mankamenty).

Kiedy klient dziękuje mi za opiekę nad jego transakcją, uważam to za najpiękniejszą muzykę dla moich uszu.

Nieruchomości Pierzchała – Biuro Nieruchomości Katowice; Domy, Działki, Lokale użytkowe, Mieszkania – Tychy, Katowice i okolice.

 

Wirtualny spacer po naszym biurze:


Wyświetl większą mapę