O nas

OPIS I HISTORIA FIRMY

Moja miłość do nieruchomości nie wzięła się znikąd a początków można szukać już we wczesnym dzieciństwie i w latach młodzieńczych. Jako mała dziewczynka obcowałam z nieruchomościami i ludźmi z bliskiego i dalszego otoczenia, którzy opowiadali i pokazywali mi jakie BEZPIECZEŃSTWO dostają w zamian za miłość i szacunek do nieruchomości.  

Moja mama urodziła się w Ornontowicach, do dziś lubię wracać wspomnieniami do łąk, po których biegałam, do stawów, do spotkań z ludźmi, którzy opowiadali o przywiązaniu do ziemi.

Tata pochodzi z Ogrodzieńca na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej i tam bardzo dobrze wspominam zabawę w chowanego w Zamku na Podzamczu oraz spotkania miejscowej młodzieży na wielkich terenach pustej przestrzeni przyległej do ich rodzinnych domów. To mała miejscowość, dziś nie doceniana przez jej mieszkańców. A ja wciąż tam wracam i spaceruję pustymi uliczkami pomiędzy starymi i zupełnie nowo wybudowanymi domami. Wracam do ludzi, z którymi wciąż mam o czym rozmawiać.

Pierwszą nieruchomość kupiłam w wieku 17 lat (z pomocą prawnika), a od ponad 30 lat zarażam innych pasją do nieruchomości a także pomagam moim Klientom w realizacji planów życiowych i inwestycyjnych.

Złap z nami bakcyla do inwestowania w nieruchomości a one odpłacą Ci się z nawiązką.

Zapraszamy do współpracy!

Beata Pierzchała i Zespół

Nieruchomości Pierzchała