Archives

Projekt bez tytułu (14)

BEATA PIERZCHAŁA

-Właściciel, Licencjonowany pośrednik i doradca w obrocie nieruchomościami, Specjalista od dużych inwestycji- typu grunty pod zabudowę osiedli, hotele, kamienice. 

Od ponad 30 lat zajmuje się nieruchomościami z krótką przerwą na uporzadkowanie spraw osobistych. Obecnie wraca do starej czynności zawodowej z jeszcze większym zapałem i energią. Pasja do nieruchomości to coś, co daje Jej satysfakcję, dzięki niej idzie przez życie coraz to silniejsza, nie oglądając się za siebie. 

Lubi wyzwania i w firmie Pierzchała Nieruchomości odpowiada za pion związany z wyszukiwaniem właścicieli terenów budowlanych, którzy chcą wejść we współpracę również z deweloperem i architektem. Wspólnie wszyscy razem przechodzą przez proces planowania, projektowania i budowy osiedli domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. W efekcie czego Klient otrzymuje piękną inwestycję, przy zachowaniu optymalnej proporcji cena do jakości, z najlepszą całościową opieką inwestycyjną. 

Zakup każdej nieruchomości, nawet tej tzw „dla siebie”, to inwestycja, która kiedyś w przyszłości może przynosić stały przychód, dlatego tak ważne jest przeanalizowanie z doświadczonym ekspertem każdej propozycji, z różnych punktów widzenia. 

Do zobaczenia przy realizacji planów i spełnianiu marzeń.

——————- 

DANUTA BRZOZOWSKA

-Specjalista do spraw najmu i wynajmu oraz obrotu nieruchomościami mieszkalnymi, Administrator Nieruchomości, 

Najem i wynajem w naszej firmie to coś w czym dzisiaj jesteśmy najlepsi. Za ten pion odpowiada Pani Danuta Brzozowska, dla której ten temat jest konikiem. Sprawnie przechodzi z Państwem przez każdy etap transakcji -począwszy od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, po zebranie wszelkich informacji o lokalu,niezbędnych dokumentów aż do podpisania umów. 

Współpraca jednak nie kończy się w momencie finalizacji umowy najmu/wynajmu. Przez cały okres trwania umowy otacza Klienta- zarówno Wynajmującego jak i Najemcę- pełną opieka od A do Z. 

Na specjalne życzenie Klienta administruje również nieruchomości. Jest w tym niezastąpiona. Stara się zrozumieć potrzeby Klienta i jest jego wsparciem. Rozwiązuje na bieżąco powstające problemy związane z administrowaniem nieruchomosci- terminowe rozliczenia, zepsuta pralka, odłączony prąd, mrówki faraony czy kokony wściekłych szerszeni ;) Nie ma dla Niej tematów nie do załatwienia. 

Najem i wynajem to często długoletnia relacja nie tylko pomiędzy właścicielem a najemca ale przede wszystkim miedzy właścicielem a pośrednikiem oraz pośrednikiem i najemca. 

———–

Zapraszamy do współpracy! 

Beata Pierzchała
Danuta Brzozowska

Pierzchała Nieruchomosci

ul.Teatralna 6/3
40-003 Katowice